Nápověda

 

Automatické přihazování

 

Automatické přihazování je velmi jednoduchý a šetrný způsob, jak přihazovat v aukci bez nutnosti být stále on-line.

Automatické přihození si zaktivujte v případě, že nechcete permanentně sledovat aukci, ale chcete mít jistotu, že budete do Vámi stanovené nejvyšší nabízené částky vítězem vybrané aukce.

Automatické přihazování se aktivuje v případě, pokud vyplníte vyšší částku než je následně nabízené přihození. Uveďte maximální částku, do které jste ochotni v aukci přihazovat. Následně za Vás bude systém automaticky přihazovat, ale vždy jen v hodnotě „velikost přihození“ zadané prodejcem, a to jako odpověď na vyšší přihození jiného uživatele. Systém bude automaticky přihazovat, dokud se nejvyšší nabídka v aukci nevyrovná Vaší maximální nabídce.

Vítězem se tedy stáváte v případě, že Vámi zadaná cena u automatického přihazování je nejvyšší, která v této aukci byla přihozena. V případě, že jiný uživatel přihodí vyšší nabídku než je Vaše, musíte znovu nastavit automatické přihazování nebo přihazovat individuálně dle Vašich možností.

Funkci automatického přihození nemůžete zrušit sami ve svém profilu. Toto zrušení musí provést pouze správce. Proto si dobře rozmyslete maximální částku, do které jste ochotni v aukci přihazovat.

 Pro lepší pochopení funkce automatického přihození prosím prostudujte následující příklad:

Probíhá aukce XXX

Aktuální cena je 100 Kč a minimální přihození je 10 Kč. Vy jste ochotni zaplatit za tento produkt 1.000 Kč. Do políčka „minimální přihození“ tedy rovnou napíšete částku 1.000. Tím se okamžitě dostanete na první místo v aukci s částkou 110 Kč. Pokud jiný uživatel přihodí na 120 Kč znovu se automaticky navýší cena na 130 kč a Vy se opět dostanete na první místo. Takto se to může opakovat až do částky 1.000 Kč, což je Vámi uvedená maximální cena. Ovšem pokud aukce skončí na 900 Kč, zaplatíte pouze 900 Kč a ne Vámi nabízenou maximální částku 1.000Kč.